Ben jij op zoek naar je eerste baan in de Accountancy
binnen de controlepraktijk?
Jouw functie als Trainee
Het traineeship bij Wijs Accountants houdt in dat je in twee jaar tijd alle werkzaamheden binnen de controlepraktijk ziet en ervaart. Je wisselt elke 6 maanden van team zodat je zoveel mogelijk kan leren van de ervaren assistenten en de verschillende opdrachtleiders.
De begeleiding
Gedurende je traineeship ga je regelmatig in gesprek met je vaste coach over je ervaringen: wat vind je leuk en waar ben je goed in? Daarnaast loop je mee in ons uitgebreide trainingsprogramma waar je heel veel zult leren over vaktechniek en vaardigheden, zoals time management.
Het profiel dat we zoeken
Heb je het vwo-examen behaald en ben je van plan de vervolgopleiding accountancy in deeltijd te volgen? Dan is ons traineeship, dat we speciaal hebben gemaakt voor starters met een VWO diploma, iets voor jou! Zo kun je kennismaken met alle werkzaamheden uit de controlepraktijk.
De mogelijkheden om door te groeien
Pas jij bij ons?
We moeten wel even eerlijk zijn. Niet iedereen past namelijk bij ons. Als jij fijn werkt in een traditioneel accountantskantoor dat een hiërarchische structuur kent, dan ben je bij ons misschien minder op je plaats. Wij gaan informeel met elkaar om, borrelen regelmatig op vrijdagmiddag. Ook gaan we regelmatig iets leuks doen, niet verplicht om bij te wonen, maar wel leuk als je erbij bent. We zijn ook wars van status en het benoemen van zoveel mogelijk titels op je visitekaartjes. Wij doen gewoon en dat past bij onze klanten. Doe jij gewoon mee?
