Ben jij op zoek naar een baan als
Gevorderd Assistent Accountant?
Jouw functie als Gevorderd Assistent Accountant
De begeleiding
Het profiel dat we zoeken
Je werkt momenteel in de Accountancy en je voert werkzaamheden uit als Gevorderd Assistent Accountant (Senior Associate) in de controlepraktijk of je bent toe aan een nieuwe impuls voor je carrière. Je bent gestart met een opleiding tot Registeraccountant of je staat er tenminste voor open om deze opleiding te gaan volgen.
De mogelijkheden om door te groeien
Als Gevorderd Assistent Accountant heb je bij Wijs Accountants meer dan genoeg mogelijkheden om jezelf verder te ontwikkelen. Zo kun je doorgroeien naar Opdrachtleider of op termijn zelfs Eindverantwoordelijk Accountant. Wij bieden je uitstekende opleidingsmogelijkheden aan, zowel intern als extern.
Pas jij bij ons?
Als jij het fijn vindt om te werken in een hecht team, dan ben je bij ons op de juiste plek. Wij gaan informeel met elkaar om en borrelen regelmatig op vrijdagmiddag. Ook gaan we regelmatig iets leuks doen, niet verplicht om bij te wonen, maar wel leuk als je erbij bent. Wij doen gewoon en dat past bij onze klanten. Doe jij gewoon mee?
